DELEGIRANJE SUDIJA

Zona "Istok" - 2. kolo
Rudar Alpos (Al. Rudnik) : BSK (Bogovina) 27.08.2017, 16:30

Glavni sudija: Jakovljević Dušan (Negotin)

Pomoćni sudija 1: Petković Jovan (Negotin)

Pomoćni sudija 2: Toroglanović Marijo (Boljevac)

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Pufić Dejan (Kladovo)

Bukovik (Ražanj) : Timočanin (Knjaževac) 27.08.2017, 16:30

Glavni sudija: Turanović Milan (Kladovo)

Pomoćni sudija 1: Dabarčić Marko (Aleksinac)

Pomoćni sudija 2: Gmitrović Ivan (Sokobanja)

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Lukić Dragan (Zaječar)

Moravica (Subotinac) : Hajduk Veljko (Negotin)

27.08.2017, 16:30

Glavni sudija: Milutinović Jovan (Knjaževac)

Pomoćni sudija 1: Milosavljević Vladimir (Svrljig)

Pomoćni sudija 2: Božinović Dušan (Zaječar)

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Ilić Dragiša (Oblačina)

Sloga (Kobišnica) : Brodoremont (Kladovo) 27.08.2017, 11:00

Glavni sudija: Bučanović Nenad (Bor)

Pomoćni sudija 1: Vučković Nemanja (Bor)

Pomoćni sudija 2: Jotović Nemanja (Bor)

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Popović Dragoslav (Donji Milanovac)

Majdanpek : Kablovi (Zaječar) 27.08.2017, 16:30

Glavni sudija: Živković Emil (Aleksinac)

Pomoćni sudija 1: Paunović Dušan (Aleksinac)

Pomoćni sudija 2: Marković Stefan (Aleksinac)

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Filipović Milorad (Boljevac)

Đerdap (Kladovo) : Svrljig 26.08.2017, 16:30

Glavni sudija: Miletić Stefan (Sokobanja)

Pomoćni sudija 1: Stevanović Stefan (Sokobanja)

Pomoćni sudija 2: Tomić Bogdan (Sokobanja)

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Stefanović Miljan (Zaječar)

Naša krila 1936 (Belotinac) : Šarbanovac 27.08.2017, 16:30

Glavni sudija: Spasovski Saša (Zaječar)

Pomoćni sudija 1: Golubović Stefan (Aleksinac)

Pomoćni sudija 2: MIhajlović Marko (Zaječar)

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Lazarević Srđan (Svrljig)

Zaplanjac (Gadžin Han) : Malošište 27.08.2017, 16:30

Glavni sudija: Milosavljević Predrag (Svrljig)

Pomoćni sudija 1: MIjajlović NIkola (Svrljig)

Pomoćni sudija 2: Pavlović Stefan (Svrljig)

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Kostić Goran (Žitkovac)

NAPOMENA: Svi delegati se javljaju Komesaru za takmičenje Đorđević Neliju po završetku utakmice na telefon 060/462-82-00, a sudije Komesaru za suđenje Gagić Milošu na telefon 065/93-83-603.