DELEGIRANJE SUDIJA

Prva kadetska liga - 25. kolo
Jagodina 2 : Arena (Niš) 22.04.2017, 11:00

Glavni sudija: Milanović Aleksa

Pomoćni sudija 1: Đurić Stefan

Pomoćni sudija 2: Todorović Nemanja

Četvrti sudija:

Delegat: Tanasković Milan

Real Niš 2 : Napredak (Aleksinac) 22.04.2017, 10:00

Glavni sudija: Miladinović Dušan

Pomoćni sudija 1: Lazarević Stevan

Pomoćni sudija 2: Ristić Aleksandar

Četvrti sudija:

Delegat: Stojiljković Mikica

Napredak (Kruševac) : Timok (Zaječar) 22.04.2017, 12:00

Glavni sudija: Milenković Miloš

Pomoćni sudija 1: Milenković Milan

Pomoćni sudija 2: Milenković Lj. Miloš

Četvrti sudija:

Delegat: Vacić Nenad

OFK Bor : Lider MGM (Leskovac) 23.04.2017, 15:00

Glavni sudija: Vučković Nemanja

Pomoćni sudija 1: Radičević Marko

Pomoćni sudija 2: Agner Saša

Četvrti sudija:

Delegat: Mladenović Nebojša

Dubočica (Leskovac) : OFK Topličanin (Prokuplje)

23.04.2017, 16:00

Glavni sudija: Glušac Milan

Pomoćni sudija 1: Đorđević Milan

Pomoćni sudija 2: IvanovićBojan

Četvrti sudija:

Delegat: Milenković Aleksandar

Radnički (Niš) : Car Konstantin (Niš)

23.04.2017, 10:00

Glavni sudija: Grujić Miloš

Pomoćni sudija 1: Hristov Petar

Pomoćni sudija 2: Hristov Predrag

Četvrti sudija:

Delegat: Janjić Zoran

Kopernikus Železničar (Niš) : Radnik (Surdulica) 22.04.2017, 10:00

Glavni sudija: Jović Bratislav

Pomoćni sudija 1: Antić Nikola

Pomoćni sudija 2: Krstić Slobodan

Četvrti sudija:

Delegat: Miljković Nikola

Hajduk Veljko (Negotin) : Dinamo (Vranje)

22.04.2017, 13:00

Glavni sudija: Petković Jovan

Pomoćni sudija 1: Ilić Nikola

Pomoćni sudija 2: Jakovljević Dušan

Četvrti sudija:

Delegat: Ostrovljanović Dragoljub

Radnički (Pirot)

SLOBODAN

NAPOMENA: Svi delegati su OBAVEZNI da rezultat utakmice jave SMS-om Komesaru za takmičenje Zoranu Janjiću po završetku utakmice na telefon 064/127-48-17.

 

Sudije utakmice su OBAVEZNE da rezultat utakmice jave SMS-om Komesaru za suđenje Sretenu Vasiću po završetku utakmice na telefon 064/648-35-88.

Druga kadetska liga 19. kolo
Napredak (Kruševac) : Jedinstvo (Pn) 22.04.2017, 10:00

Glavni sudija: Milenković R. Miloš

Pomoćni sudija 1: Jakovljević Slaviša

Pomoćni sudija 2: Milenković R. Milan

Četvrti sudija:

Delegat: Tomić Igor

Sloga Despotovac : Moravac Orion (Mrštane) ODLOŽENO

Glavni sudija:

Pomoćni sudija 1:

Pomoćni sudija 2:

Četvrti sudija:

Delegat:

Župa (Aleksandrovac) : Trstenik PPT 24.04.2017, 15:00

Glavni sudija: Milićević Miloš

Pomoćni sudija 1: Erčević Igor

Pomoćni sudija 2: Bičanin Dalibor

Četvrti sudija:

Delegat: Miljković Slavoljub

Car Lazar : Đerdap 22.04.2017, 12:00

Glavni sudija: Sretenović Bogdan

Pomoćni sudija 1: Šaronjić Đorđe

Pomoćni sudija 2: Jakovljević Slaviša

Četvrti sudija:

Delegat: Stefanović Saša

OFK Sinđelić (Niš), Timočanin (Knjaževac), Radnički (Niš) 2

SLOBODAN

NAPOMENA:  Svi delegati su OBAVEZNI da rezultat utakmice jave SMS-om Komesaru za takmičenje Zoranu Janjiću po završetku utakmice na telefon 064/127-48-17.

 

Sudije utakmice su OBAVEZNE da rezultat utakmice jave SMS-om Komesaru za suđenje Sretenu Vasiću po završetku utakmice na telefon 064/648-35-88.