DELEGIRANJE SUDIJA

Prva liga pionira i petlića - 26. kolo
OFK Topličanin (Prokuplje) : Jagodina 23.04.2017, 10:00

Glavni sudija: Milićević Miloje

Pomoćni sudija 1: Milojković Lazar

Pomoćni sudija 2: Stamenković Nemanja

Četvrti sudija:

Delegat: Stojanović Vanja

Red Star/Filip Filipović (Niš) : Radnički (Pirot)

ODLOŽENO

Glavni sudija:

Pomoćni sudija 1:

Pomoćni sudija 2:

Četvrti sudija:

Delegat:

Real (Niš) : Dinamo (Vranje) 23.04.2017, 10:00

Glavni sudija: Lazarević Stevan

Pomoćni sudija 1: Stojilković Lazar

Pomoćni sudija 2: Stojanović Danijela

Četvrti sudija:

Delegat: Ristić Nebojša

Napredak (Kruševac)/Duel Juniors 2 : Timok (Zaječar) 22.04.2017, 14:00

Glavni sudija: Virijević Nikola

Pomoćni sudija 1: Pedno Mirko

Pomoćni sudija 2: Živić Petar

Četvrti sudija:

Delegat: Nikolić Goran

Nacional (Niš) : Trstenik PTT 23.04.2017, 11:00

Glavni sudija: Vukadinović Aleksandar

Pomoćni sudija 1: Stojković Uroš

Pomoćni sudija 2: Avramović Marko

Četvrti sudija:

Delegat: Glišić Dejan

SFS Borac/OFK Paraćin : Kopernikus-Železničar (Niš)

23.04.2017, 11:00

Glavni sudija: Ilić Aleksandar

Pomoćni sudija 1: Popović Ognjen

Pomoćni sudija 2: Đokić Vlada

Četvrti sudija:

Delegat: Janković Goran

Napredak (Aleksinac) : Duel juniors (Kruševac) 22.04.2017, 10:00

Glavni sudija: Milenković Predrag

Pomoćni sudija 1: Paunović Dušan

Pomoćni sudija 2: Tomić Dušan

Četvrti sudija:

Delegat: Mladenović Bojan

Dunav (Prahovo) : Radnički (Niš) 23.04.2017, 12:00

Glavni sudija: Ilić Goran

Pomoćni sudija 1: Jakovljević Nikola

Pomoćni sudija 2: Jovanović Damir

Četvrti sudija:

Delegat: Stančulović Ljubiša

Sloga (Leskovac) SLOBODAN

NAPOMENA:  Svi delegati su OBAVEZNI da rezultat utakmice jave SMS-om Komesaru za takmičenje Zoranu Janjiću po završetku utakmice na telefon 064/127-48-17.

 

Sudije utakmice su OBAVEZNE da rezultat utakmice jave SMS-om Komesaru za suđenje Sretenu Vasiću po završetku utakmice na telefon 064/648-35-88.

Druga liga pionira i petlića "Jug" 17. kolo

Vlasina : Građanski (Leskovac) PIONIRI 22.04.2017, 13:00

Glavni sudija: ĐokićStefan

Pomoćni sudija 1: Momčilović Dalibor

Pomoćni sudija 2: Stamenković Miloš

Četvrti sudija:

Delegat: Stanković Radovan

Moravac Orion : Građanski (Leskovac) PETLIĆI 23.04.2017, 11:00

Glavni sudija: Ivanović Časlav

Pomoćni sudija 1: Prokopović Boris

Pomoćni sudija 2: Matić Nikola

Četvrti sudija:

Delegat: Glušac Milovan

Morava (VH) : Kosanica (Kuršumlija) 23.04.2017, 10:00

Glavni sudija: Radisavljević Ilija

Pomoćni sudija 1: Džipković Marko

Pomoćni sudija 2: Ilić Stefan

Četvrti sudija:

Delegat: Milošević Zoran

Ternoci (Veliki Trnovac) : OFK Šampion 2014 (Leskovac) 23.04.2017, 10:00

Glavni sudija: Tasić Miloš

Pomoćni sudija 1: Mladenović Aleksandar

Pomoćni sudija 2: Sikimić Stefan

Četvrti sudija:

Delegat: Veljković Nikola

Radnik (Surdulica) : OFK Vranje 23.04.2017, 10:30

Glavni sudija: Kostić Milovan

Pomoćni sudija 1: Kostić MArko

Pomoćni sudija 2: Aleksić Maša

Četvrti sudija:

Delegat: Đorđević Nenad

Nacional 2 : Lider MGM (Leskovac) PIONIRI 27.04.2017, 10:00

Glavni sudija: Marković Marko

Pomoćni sudija 1: Nikolić Miloš

Pomoćni sudija 2: Mladenović Igor

Četvrti sudija:

Delegat: Dabić Branislav

Real Niš 2 : Lider MGM (Leskovac) PETLIĆI 22.04.2017, 13:00

Glavni sudija: Mitrović Dušan

Pomoćni sudija 1:Perić Andrija

Pomoćni sudija 2: Bojičić Jovan

Četvrti sudija:

Delegat: Ilić Spasoje

Fri Kik (Niš) : Morava (Leskovac) PIONIRI 23.04.2017, 12:00

Glavni sudija: Vukadinović Petar

Pomoćni sudija 1: Stojanović Stefan

Pomoćni sudija 2: Mitić Andreja

Četvrti sudija:

Delegat: Marjanović Slavica

Fri Kik (Niš) : Radan (Lebane) PETLIĆI 23.04.2017, 14:00

Glavni sudija: Stojanović Stefan

Pomoćni sudija 1: Vukadinović Petar

Pomoćni sudija 2: Mitić Andreja

Četvrti sudija:

Delegat: Marjanović Slavica

NAPOMENA:  Svi delegati su OBAVEZNI da rezultat utakmice jave SMS-om Komesaru za takmičenje Zoranu Janjiću po završetku utakmice na telefon 064/127-48-17.

 

Sudije utakmice su OBAVEZNE da rezultat utakmice jave SMS-om Komesaru za suđenje Sretenu Vasiću po završetku utakmice na telefon 064/648-35-88.

Druga liga pionira i petlića "Sever" 22. kolo
OFK Bor : Timočanin (Knjaževac) 23.04.2017, 11:00

Glavni sudija: Agner Saša

Pomoćni sudija 1: Vučković Nemanja

Pomoćni sudija 2: Radičević Marko

Četvrti sudija:

Delegat: Mladenović Nebojša

Radnički (Svilajnac) : Knez Lazar (Kruševac) 23.04.2017, 11:00

Glavni sudija: Paunović Slobodan

Pomoćni sudija 1: Ristić Aleksandar

Pomoćni sudija 2: Marjanović Ivan

Četvrti sudija:

Delegat: Lazarević Milutin

Junior (Jagodina) : SFS Borac / OFK Paraćin

22.04.2017, 11:00

Glavni sudija: Ristić Lazar

Pomoćni sudija 1: Spasić Marko

Pomoćni sudija 2: Gojković Nikola

Četvrti sudija:

Delegat: Vasić Saša

Kopaonik (Brus) : Pro Soker (Kruševac) 23.04.2017, 11:00

Glavni sudija: Aleksić Nikola

Pomoćni sudija 1: Pavlović Miloš

Pomoćni sudija 2: Jeremić Marinko

Četvrti sudija:

Delegat: Gavrilović Milutin

Sloga Despotovac : Župa (Aleksandrovac)

23.04.2017, 09:30

Glavni sudija: Božić Nenad

Pomoćni sudija 1: Đorđević Goran

Pomoćni sudija 2: Stojanović Zvonko

Četvrti sudija:

Delegat: Mitrović Tomislav

Đerdap (Kladovo) : Hajduk Veljko (Negotin)

PIONIRI 23.04.2017, 11:00

Glavni sudija: Josić Stefan

Pomoćni sudija 1: Milosavljević Milan

Pomoćni sudija 2: Radović Milan

Četvrti sudija:

Delegat: Pufić Dejan

Car Lazar (Kruševac) : Viola 035 (Ćuprija)

23.04.2017, 13:00

Glavni sudija: Grujičić Miloš

Pomoćni sudija 1: Pršić Lazar

Pomoćni sudija 2: Andrejić Čedomir

Četvrti sudija:

Delegat: Milošević Boban

Jedinstvo (Pn)/Trio (Pn)

SLOBODAN

NAPOMENA:  Svi delegati su OBAVEZNI da rezultat utakmice jave SMS-om Komesaru za takmičenje Zoranu Janjiću po završetku utakmice na telefon 064/127-48-17.

 

Sudije utakmice su OBAVEZNE da rezultat utakmice jave SMS-om Komesaru za suđenje Sretenu Vasiću po završetku utakmice na telefon 064/648-35-88.