DELEGIRANJE SUDIJA

Srpska liga "Istok" - 28. kolo
Moravac Orion (Mrštane) : Vlasina (Vlasotince) SREDA, 24.05.2017, 17:00

Glavni sudija: Rašić Stevan (Leskovac)
Pomoćni sudija 1: Zafirović Jasmina (Vranje)
Pomoćni sudija 2: Milenković Dušan (Malošište)
Četvrti sudija: Mitrović Marko (Malošište)
Posmatrač:

Delegat: Simić Dragan (Kuršumlija)
Pukovac : Sloga Despotovac 21.05.2017, 17:00

Glavni sudija: Nedeljković Jovan (Leskovac)
Pomoćni sudija 1: Đorđević Aleksandar (Leskovac)
Pomoćni sudija 2: Ivanović Bojan (Leskovac)
Četvrti sudija: Marek Dušan (Leskovac)
Posmatrač:

Delegat: Veljović Aleksandar (Niš)

Tabane 1970 (Jagodina) : Timok (Zaječar)

21.05.2017, 17:00

Glavni sudija: Miladinović Dušan (Niš)
Pomoćni sudija 1: Ristić Aleksandar (Niš)
Pomoćni sudija 2: Stojanović Goran (Aleksinac)
Četvrti sudija: Babić Nikola (Aleksinac)
Posmatrač: Stefanović Saša (Kruševac)

Delegat: Marjanović Slavica (Niš)
Radnički (Svilajnac) : Trstenik PPT 20.05.2017, 17:00

Glavni sudija: Jović Bratislav (Niš)
Pomoćni sudija 1: Ranđelović Aleksandar (Niš)
Pomoćni sudija 2: Stanković Nenad (Knjaževac)
Četvrti sudija: Veselinović Mladen (Knjževac)
Posmatrač: Zlatković Dragan (Zaječar)

Delegat: Marjanović Jovan (Niš)
Jedinstvo (Paraćin) : Car Konstantin (Niš) 20.05.2017, 17:00

Glavni sudija: Ćirić Stefan (Pirot)
Pomoćni sudija 1: Božović Boško (Pirot)
Pomoćni sudija 2: Milenković Miloš (Kruševac)
Četvrti sudija: Aleksić Miloš (Paraćin)
Posmatrač: Milenković Aleksandar (Leskovac)

Delegat: Jovanović Dragan (Varvarin)

Temnić 1924 (Varvarin) : Radan (Lebane)

21.05.2017, 17:00

Glavni sudija: Filipović Stefan (Jagodina)
Pomoćni sudija 1: Todorović Nemanja (Jagodina)
Pomoćni sudija 2: Marjanović Aleksandar (Despotovac)
Četvrti sudija: Nedeljković Miloš (Trstenik)
Posmatrač:

Delegat: Anđelković Dejan (Kruševac)
Dunav (Prahovo) : OFK Sinđelić (Niš) 20.05.2017, 17:00

Glavni sudija: Cvetković Jelena (Leskovac)
Pomoćni sudija 1: Đokić Marko (Leskovac)
Pomoćni sudija 2: Petković Milan (Zaječar)
Četvrti sudija: Rašić Milan (Zaječar)
Posmatrač:

Delegat: Paunović igor (Kladovo)
Jedinstvo (Bošnjace) : Ozren (Sokobanja)

20.05.2017, 17:00

Glavni sudija: Minić Ana (Niš)
Pomoćni sudija 1: Antić Nikola (Niš)
Pomoćni sudija 2: Blagojević Ivan (Paraćin)
Četvrti sudija: Milosavljević Vladimir (Svrljig)
Posmatrač: Poljaković Dragan (Stopanja)

Delegat: Popović Nebojša (Kruševac)

 

NAPOMENA: Obaveštavaju se delegati-posmatrači i posmatrači sudjenja da se posle utakmica jave Miletu Gavrilović, analizatoru Srpske lige grupa "Istok", na tel. 064 / 818 - 01 - 12 i da svoje izveštaje takodje šalju i na mejl office@fsris.org.rs. Svi delegati se javljaju Komesaru za takmičenje Dušanu Miliću po završetku utakmice na telefon 065/93-83-608.