DELEGIRANJE SUDIJA

Zona "Zapad" - 2. kolo
Jastrebac (Blace) : Bošnjane 27.08.2017, 16:30

Glavni sudija: Savić Dušan (Paraćin)

Pomoćni sudija 1: Spasić Marko (Jagodina)

Pomoćni sudija 2: Stojanović NIkola (Ćuprija)

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Lazarević Milutin (Svilajnac)

Morava 1918 (Ćuprija) : Sloga Despotovac 26.08.2017, 16:30

Glavni sudija: Grujičić Miloš (Kruševac)

Pomoćni sudija 1: Pendo Mirko (Kruševac)

Pomoćni sudija 2: Bulatović MIloš (Trstenik)

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Ivić Milen (Kuršumlija)

Žitorađa : Napredak (Drenovac)

27.08.2017, 16:30

Glavni sudija: Milenković R. Miloš (Kruševac)

Pomoćni sudija 1: Kojadinović Slađan (Despotovac)

Pomoćni sudija 2: Todosijević Miloš (Rekovac)

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Stojanović Vanja (Prokuplje)

Jedinstvo (Mijatovac) : OFK Lugomir (Rakitovo) 27.08.2017, 16:30

Glavni sudija: Pršić Lazar (Kruševac)

Pomoćni sudija 1: Bulatović Miloš (Trstenik)

Pomoćni sudija 2: Šaronjić Đorđe (Kruševac)

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Momirović Marjan (Prokuplje)

OFK Topličanin (Prokuplje) : Poljoprivrednik (Počekovina) 26.08.2017, 16:30

Glavni sudija: Buljančević Bogdan (Ćuprija)

Pomoćni sudija 1: Milojković Dušan (Ćuprija)

Pomoćni sudija 2: Todosijević Miloš (Rekovac)

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Rasinac Darko (Kruševac)

Sloga (Ćićevac) : Kopaonik (Brus) 27.08.2017, 16:30

Glavni sudija: Vukadinović Petar (Niš)

Pomoćni sudija 1: Miljković Miljan (Prokuplje)

Pomoćni sudija 2: Marković Nemanja (Sokobanja)

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Tomić Igor (Kruševac)

Levač (Rekovac) : OFK Kosanica (Kuršumlija) 27.08.2017, 16:30

Glavni sudija: Pendo Mirko (Kruševac)

Pomoćni sudija 1: Veselinović Branko (Jagodina)

Pomoćni sudija 2: Milanović Aleksa (Jagodina)

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Nikolić Zoran (Ćuprija)

Župa (Aleksandrovac) : SFS Borac (Paraćin) 27.08.2017, 16:30

Glavni sudija: Mitrović Slobodan (Jagodina)

Pomoćni sudija 1: Milojković Lazar (Prokuplje)

Pomoćni sudija 2: Milić Jovan (Žitorađa)

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Marinković Zoran (Kruševac)

NAPOMENA: Svi delegati se javljaju Komesaru za takmičenje Dimitrijević Goranu po završetku utakmice na telefon 065/93-83-605, a sudije Komesaru za suđenje Simić Draganu na telefon 065/93-83-607.