Srpska liga Istok

Srpska liga Istok

LISTA SUDIJA - SRPSKA LIGA ISTOK

2017/2018.

 

Ime i prezime Mesto Datum rođenja
Aleksić Miloš Paraćin 1995-08-11
Babić Nikola Aleksinac 1992-06-02
Vukadinović Aleksandar Niš 1995-07-20
Grujičić Miloš Kruševac 1995-03-15
Dimitrijević Milenko Trstenik 1995-10-25
Đorđević Jovan Vranje 1991-01-19
Đurđević Nemanja Kruševac 1994-03-22
Jović Bratislav Niš 1991-06-20
Miladinović Dušan Niš 1992-11-23
Minić Ana Niš 1983-04-19
Mitrović Bojan Pirot 1986-03-07
Mitrović Marko Malošište 1990-05-17
Mitrović Nemanja Prokuplje 1991-10-11
Nedeljković Jovan Leskovac 1995-02-11
Nedeljković Miloš Trstenik 1989-08-29
Nešić Danijel Zaječar 1991-01-21
Ničić Nikola Vranje 1994-05-23
Rajković Igor Despotovac 1992-01-15
Rašić Milan Zaječar 1987-06-16
Stojanović Saša Knjaževac 1992-06-05
Trajković Miloš Lebane 1995-09-23
Ćirić Stefan Pirot 1991-10-12
Filipović Stefan Jagodina 1993-11-19
Cvetković Jelena Leskovac 1991-12-15

 

LISTA SUDIJA POMOĆNIKA - SRPSKA LIGA ISTOK

2017/2018.

 

Ime i prezime Mesto Datum rođenja
Antić Nikola Niš 1993-07-28
Blagojević Ivan Paraćin 1991-05-21
Božović Boško Pirot 1993-12-23
Glušac Milan Leskovac 1992-05-14
Dončić Milivoje Kruševac 1991-11-23
Đorđević Aleksandar Leskovac 1992-10-06
Žikić Miljan Negotin 1988-08-29
Zafirović Jasmina Vranje 1981-03-08
Ivanović Bojan Leskovac 1992-02-03
Jovanović Miloš Zaječar 1987-11-08
Jotović Nemanja Bor 1994-12-25
Krstić Slobodan Niš 1988-06-06
Lazarević Stevan Niš 1991-12-31
Marinković Dušan Merošina 1990-05-02
Milenković Dušan Malošište 1993-10-09
Milenković Miloš Kruševac 1989-09-20
Milićević Srđan Kuršumlija 1990-09-14
Nikolić Oliver Niš 1991-03-13
Pehčevski Antonije Surdulica 1995-08-04
Ranđelović Aleksandar Niš 1987-05-15
Ristić Aleksandar Niš 1988-07-04
Stanković Nenad Knjaževac 1990-02-22
Stanojević Momir Jagodina 1993-11-17
Stojanović Goran Aleksinac 1989-12-10
Stojanović Danijela Niš 1990-09-28
Tarbuk Boško Zaječar 1995-04-28
Todorović Nemanja Jagodina 1993-04-06
Hristov Predrag Niš 1990-09-04

 

LISTA DELEGATA POSMATRAČA - SRPSKA LIGA ISTOK

2017/2018.

 

Ime i prezime Mesto
Anđelković Dejan Kruševac
Antić Dušan Pirot
Vasić Saša Jagodina
Veljković Dragan Merošina
Vukadinović Saša Niš
Gagić Miloš Negotin
Đurović Zoran Zaječar
Zlatković Dragan Zaječar
Komadinić Aleksandar Niš
Milenković Aleksandar Leskovac
Milosavljević Goran Dubnica
Mišić Slađan Vranje
Nedeljković Vladimir Jagodina
Paunović Igor Kladovo
Petković Aleksandar Leskovac
Poljaković Dragan Stopanja
Radović Dragan Blace
Simić Dragan Kuršumlija
Stefanović Saša Kruševac

 

LISTA DELEGATA - SRPSKA LIGA ISTOK

2017/2018.

 

Ime i prezime Mesto
Arsić Nebojša Surdulica
Vučković Milorad Zaječar
Gavrilović Milan Sokobanja
Glušac Milovan Leskovac
Dimitrijević Mileta Jagodina
Marjanović Jovan Niš
Marjanović Slavica Niš
Matić Leonardo Aleksinac
Mijušković Milan Jagodina
Mirković Vitomir Gnjilane/Niš
Perić Zlatko Bor
Popović Nebojša Kruševac
Pribanović Vladica Aleksandrovac
Stamenković Vlastimir Vlasotince
Stamenković Dalibor Orljane
Stančulović Ljubiša Negotin
Tomislav Ilić Niš