Изаберите коло:
Сезона:

Делегирање

I Кадетска лига - 16. коло
Национал - Коперникус Жел.
16-03-2019 11:00 12 ФЕБРУАР
Главни судија: Вукадиновић Александар
Помоћни судија 1: Ранђеловић Александар
Помоћни судија 2: Лазаревић Стеван
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Стоиљковић Микица
Трајал - Раднички (П)
16-03-2019 13:00
Главни судија: Ђорђевић Миодраг
Помоћни судија 1: Миленковић Љ Милош
Помоћни судија 2: Јовановић Лазар
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Анђелковић Дејан
Реал Ниш 2 - Напредак (Кш)
17-03-2019 10:00
Главни судија: Миладиновић Душан
Помоћни судија 1: Крстић Слободан
Помоћни судија 2: Антић Никола
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Мирковић Витомир
Јединство (Пн) - Тимок 1919
17-03-2019 11:00
Главни судија: Поповић Огњен
Помоћни судија 1: Павловић Милош
Помоћни судија 2: Милетић Младен
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Којић Горан
Лидер МГМ - Јагодина Табане
17-03-2019 12:00
Главни судија: Марек Душан
Помоћни судија 1: Тасић Александар
Помоћни судија 2: Пешић Стефан
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Глушац Милован
Радник (Сц) - Цар Константин
17-03-2019 12:00
Главни судија: Костић Милован
Помоћни судија 1: Митић Милош
Помоћни судија 2: Благојевић Богдан
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Арсић Небојша
Бор 1919 - Раднички (Н)
18-03-2019 12:00
Главни судија: Анђелковић Срђан
Помоћни судија 1: Мамула Стефан
Помоћни судија 2: Стефановић Ненад
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Голубовић Сузана
ОФК Синђелић - Динамо (Вр)
27-03-2019 12:00 Вештак
Главни судија: Кликовац Митар
Помоћни судија 1: Ристић Александар
Помоћни судија 2: Митић Андреја
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат:
Сви делегати су ОБАВЕЗНИ да резултат утакмице јаве СМС-ом Комесару за такмичење Драгану Јанковићу по завршетку утакмице на телефон 065/938-36-10. Судије утакмице су ОБАВЕЗНЕ да резултат утакмице јаве СМС-ом Комесару за суђење Милошу Поповићу по завршетку утакмице на телефон 065/938-36-12. Од наплаћене таксе судије утакмица Лига млађих категорија су у обавези да уплаћују износ од 10% на жиро-рачун ФСРИС: ‎160-17756-61.