Izaberite kolo:
Sezona:

Delegiranje

I Kadetska liga - 4. kolo
Bor 1919 - Kopernikus Žel.
15-09-2018 11:00
Glavni sudija: Stefanović Predrag
Pomoćni sudija 1: Anđelković Srđan
Pomoćni sudija 2: Stefanović Nenad
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Mladenović Nebojša
Trajal - Radnik (Sc)
15-09-2018 12:00
Glavni sudija: Virijević Nikola
Pomoćni sudija 1: Anđelković Đorđe
Pomoćni sudija 2: Miletić Dejan
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Jović Katarina
Real Niš 2 - Nacional
15-09-2018 16:30
Glavni sudija: Perić Andrija
Pomoćni sudija 1: Bojčić Jovan
Pomoćni sudija 2: Stojković Uroš
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Popović Miloš
OFK Sinđelić - Timok 1919
16-09-2018 10:00
Glavni sudija: Grujić Miloš
Pomoćni sudija 1: Lazarević Stevan
Pomoćni sudija 2: Hristov Predrag
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Stojiljković Mikica
Dinamo (Vr) - Jagodina Tabane
16-09-2018 10:00
Glavni sudija: Đorđević Jovan
Pomoćni sudija 1: Ilić Lazar
Pomoćni sudija 2: Denčić Jordanka
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Ljubisavljević Aleksandar
Jedinstvo (Pn) - Car Konstantin
16-09-2018 11:00
Glavni sudija: Ilić Aleksandar
Pomoćni sudija 1: Miletić Mladen
Pomoćni sudija 2: Kostić Aleksa
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Jovanović Momir
Lider MGM - Radnički (P)
16-09-2018 11:00
Glavni sudija: Cvetković Jelena
Pomoćni sudija 1: Prokopović Boris
Pomoćni sudija 2: Petković Petar
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Milenković Aleksandar
Napredak (Kš) - Radnički (N)
16-09-2018 11:00
Glavni sudija: Pršić Lazar
Pomoćni sudija 1: Pendo Mirko
Pomoćni sudija 2: Drašković Nikola
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Rasinac Darko
Svi delegati su OBAVEZNI da rezultat utakmice jave SMS-om Komesaru za takmičenje Draganu Jankoviću po završetku utakmice na telefon 065/938-36-10. Sudije utakmice su OBAVEZNE da rezultat utakmice jave SMS-om Komesaru za suđenje Milošu Popoviću po završetku utakmice na telefon 065/938-36-12. Od naplaćene takse sudije utakmica Liga mlađih kategorija su u obavezi da uplaćuju iznos od 10% na žiro-račun FSRIS: ‎160-17756-61.