Izaberite kolo:
Sezona:

Delegiranje

I Kadetska liga - 21. kolo
Radnik (Sc) - Bor 1919
17-04-2019 13:00
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Milić David
Trajal - Real Niš 2
20-04-2019 10:00
Glavni sudija: Mihajlović Dušan
Pomoćni sudija 1: Milić Bojan
Pomoćni sudija 2: Jakovljević Ljubiša
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Anđelković Dejan
Radnički (P) - Napredak (Kš)
20-04-2019 11:00
Glavni sudija: Denčić Stefan
Pomoćni sudija 1: Nikolić Andrija
Pomoćni sudija 2: Velev Anđela
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Lilić Miroslav
Kopernikus Žel. - OFK Sinđelić
20-04-2019 15:30 Pored pruge
Glavni sudija: Grujić Pavle
Pomoćni sudija 1: Vučković Darko
Pomoćni sudija 2: Stojković Uroš
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Ranđelović Miloš
Radnički (N) - Jagodina Tabane
21-04-2019 10:00 Veštak
Glavni sudija: Jović Bratislav
Pomoćni sudija 1: Hristov Petar
Pomoćni sudija 2: Ranđelović Aleksandar
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Komadinić Aleksandar
Timok 1919 - Dinamo (Vr)
21-04-2019 11:00
Glavni sudija: Miković Nikola
Pomoćni sudija 1: Tomić Nikola
Pomoćni sudija 2: Jeremić Veljko
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Pavlović Momčilo
Nacional - Jedinstvo (Pn)
21-04-2019 13:00
Glavni sudija: Bošković Aleksandar
Pomoćni sudija 1: Stojiljković Lazar
Pomoćni sudija 2: Spasić Vladan
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Mirković Vitomir
Car Konstantin - Lider MGM
21-04-2019 14:00
Glavni sudija: Stanković Predrag
Pomoćni sudija 1: Ristić Aleksandar
Pomoćni sudija 2: Nikolić Oliver
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Dačić Ivica
Svi delegati su OBAVEZNI da rezultat utakmice jave SMS-om Komesaru za takmičenje Draganu Jankoviću po završetku utakmice na telefon 065/938-36-10. Sudije utakmice su OBAVEZNE da rezultat utakmice jave SMS-om Komesaru za suđenje Milošu Popoviću po završetku utakmice na telefon 065/938-36-12. Od naplaćene takse sudije utakmica Liga mlađih kategorija su u obavezi da uplaćuju iznos od 10% na žiro-račun FSRIS: ‎160-17756-61.