I лига петлића

Изаберите коло:
Сезона:

Делегирање

I лига петлића - 29. коло
Динамо (Вр) - Дуел Јуниорс
26-05-2018 12:00
Главни судија: Јовановић Марија
Помоћни судија 1: Вучковић Милован
Помоћни судија 2: Златановић Ђорђе
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Стаменковић Дејан
Јагодина - Трајал-Кнез Лазар
26-05-2018 12:00
Главни судија: Станковић Василије
Помоћни судија 1: Милошевић Стеван
Помоћни судија 2: Настасовић Александар
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Божовић Иво
Дуел Јуниорс 2 - Коперникус Жел.
27-05-2018 12:00
Главни судија: Јаковљевић Славиша
Помоћни судија 1: Анђелковић Ђорђе
Помоћни судија 2: Андрејевић Чедомир
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат:
ОФК Параћин - Раднички (Н)
27-05-2018 13:00
Главни судија: Радовић Бојан
Помоћни судија 1: Калезић Стефан
Помоћни судија 2: Поповић Огњен
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Јанковић Горан
Тимок - Лидер МГМ
27-05-2018 13:00
Главни судија: Недељковић Немања
Помоћни судија 1: Томић Никола
Помоћни судија 2: Димитријевић Лазар
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Стефановић Миљан
Трстеник ППТ - Раднички (П)
27-05-2018 13:00
Главни судија: Булатовић Милош
Помоћни судија 1: Тополац Стефан
Помоћни судија 2: Новичић Александар
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Пољаковић Драган
Слога (Ле) - Дунав
27-05-2018 14:00
Главни судија: Ђорђевић Милан
Помоћни судија 1: Костић Немања
Помоћни судија 2: Стојиљковић Маја
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат:
Филип Филиповић - Реал Ниш
27-05-2018 15:00
Главни судија: Марковић Марко
Помоћни судија 1: Ристић Александар
Помоћни судија 2: Митић Андреа
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Комадинић Александар
Сви делегати су ОБАВЕЗНИ да резултат утакмице јаве СМС-ом Комесару за такмичење Зорану Јањићу по завршетку утакмице на телефон 064/127-48-17. Судије утакмице су ОБАВЕЗНЕ да резултат утакмице јаве СМС-ом Комесару за суђење Милошу Поповићу по завршетку утакмице на телефон 065/938-36-12. Од наплаћене таксе судије утакмица Лига младјих категорија су у обавези да уплаћују износ од 10% на жиро-рачун ФСРИС: ‎160-17756-61.