Изаберите коло:
Сезона:

Делегирање

I лига пионира - 17. коло
Коперникус Жел. - Тимок 1919
23-03-2019 10:00
Главни судија: Митровић Душан
Помоћни судија 1: Албијанић Лука
Помоћни судија 2: Живковић Дарко
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Јовановић Бојан
Динамо (Вр) - Тимочанин
23-03-2019 10:00
Главни судија: Милић Милан
Помоћни судија 1: Крстић Наталија
Помоћни судија 2: Ристић Јелена
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат:
Лидер МГМ - Национал
23-03-2019 11:00
Главни судија: Цветковић Јелена
Помоћни судија 1: Петровић Никола
Помоћни судија 2: Тасић Александар
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Митић Небојша
Реал Ниш - Јагодина Табане
23-03-2019 13:30
Главни судија: Кликовац Митар
Помоћни судија 1: Ковачевић Маја
Помоћни судија 2: Станковић Петар
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Ђокић Зоран
Трстеник ППТ - Дуел Јуниорс
24-03-2019 10:30
Главни судија: Вуковић Александар
Помоћни судија 1: Павловић Никола
Помоћни судија 2: Пољаковић Милица
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Ђонић Горан
Напредак (Кш) - ОФК Раднички
24-03-2019 11:00
Главни судија: Јаковљевић Славиша
Помоћни судија 1: Андрејевић Чедомир
Помоћни судија 2: Миленковић Љ Милош
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Јевтић Саша Бл
Раднички (П) - СФС Борац
24-03-2019 11:00
Главни судија: Николић Андрија
Помоћни судија 1: Хасковић Филип
Помоћни судија 2: Мијић Филип
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Гошић Срђан
Трајал-Кнез Лазар - Раднички (Н)
03-04-2019 10:00 Базени-Одложено
Главни судија: Грујичић Милош
Помоћни судија 1: Милетић Дејан
Помоћни судија 2: Милић Бојан
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат:
Сви делегати су ОБАВЕЗНИ да резултат утакмице јаве СМС-ом Комесару за такмичење Драгану Јанковићу по завршетку утакмице на телефон 065/938-36-10. Судије утакмице су ОБАВЕЗНЕ да резултат утакмице јаве СМС-ом Комесару за суђење Милошу Поповићу по завршетку утакмице на телефон 065/938-36-12. Од наплаћене таксе судије утакмица Лига млађих категорија су у обавези да уплаћују износ од 10% на жиро-рачун ФСРИС: ‎160-17756-61.