Izaberite kolo:
Sezona:

Delegiranje

I liga pionira - 17. kolo
Kopernikus Žel. - Timok 1919
23-03-2019 10:00
Glavni sudija: Mitrović Dušan
Pomoćni sudija 1: Albijanić Luka
Pomoćni sudija 2: Živković Darko
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Jovanović Bojan
Dinamo (Vr) - Timočanin
23-03-2019 10:00
Glavni sudija: Milić Milan
Pomoćni sudija 1: Krstić Natalija
Pomoćni sudija 2: Ristić Jelena
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat:
Lider MGM - Nacional
23-03-2019 11:00
Glavni sudija: Cvetković Jelena
Pomoćni sudija 1: Petrović Nikola
Pomoćni sudija 2: Tasić Aleksandar
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Mitić Nebojša
Real Niš - Jagodina Tabane
23-03-2019 13:30
Glavni sudija: Klikovac Mitar
Pomoćni sudija 1: Kovačević Maja
Pomoćni sudija 2: Stanković Petar
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Đokić Zoran
Trstenik PPT - Duel Juniors
24-03-2019 10:30
Glavni sudija: Vuković Aleksandar
Pomoćni sudija 1: Pavlović Nikola
Pomoćni sudija 2: Poljaković Milica
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Đonić Goran
Napredak (Kš) - OFK Radnički
24-03-2019 11:00
Glavni sudija: Jakovljević Slaviša
Pomoćni sudija 1: Andrejević Čedomir
Pomoćni sudija 2: Milenković LJ Miloš
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Jevtić Saša Bl
Radnički (P) - SFS Borac
24-03-2019 11:00
Glavni sudija: Nikolić Andrija
Pomoćni sudija 1: Hasković Filip
Pomoćni sudija 2: Mijić Filip
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Gošić Srđan
Trajal-Knez Lazar - Radnički (N)
03-04-2019 10:00 Bazeni-Odloženo
Glavni sudija: Grujičić Miloš
Pomoćni sudija 1: Miletić Dejan
Pomoćni sudija 2: Milić Bojan
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat:
Svi delegati su OBAVEZNI da rezultat utakmice jave SMS-om Komesaru za takmičenje Draganu Jankoviću po završetku utakmice na telefon 065/938-36-10. Sudije utakmice su OBAVEZNE da rezultat utakmice jave SMS-om Komesaru za suđenje Milošu Popoviću po završetku utakmice na telefon 065/938-36-12. Od naplaćene takse sudije utakmica Liga mlađih kategorija su u obavezi da uplaćuju iznos od 10% na žiro-račun FSRIS: ‎160-17756-61.