Изаберите коло:
Сезона:

Делегирање

Омладинска лига - 22. коло
Тимок 1919 - ГФК Јагодина
10-04-2021 00:00
Главни судија:
Помоћни судија 1:
Помоћни судија 2:
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат:
Радник (Сц) - ГФК Дубочица
10-04-2021 10:30
Главни судија: Костић Милован
Помоћни судија 1: Митић Милош
Помоћни судија 2: Стојановић Милан
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Милић Давид
Раднички (П) - ФСУ Бор 1919
10-04-2021 11:00
Главни судија: Денчић Стефан
Помоћни судија 1: Велев Анђела
Помоћни судија 2: Ћирић Милош
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Стојадиновић Нинослав
ОФК Топличанин - Реал Ниш
10-04-2021 12:00
Главни судија: Митровић Немања
Помоћни судија 1: Савић Ненад
Помоћни судија 2: Савић Вељко
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Вељковић Драган
ОФК Синђелић - ОФК Раднички (Н)
11-04-2021 13:00
Главни судија: Бојичић Јован
Помоћни судија 1: Младеновић Никола
Помоћни судија 2: Ђорђевић Ненад
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Марјановић Јован
Трстеник ППТ - Коперникус Железничар
11-04-2021 15:00
Главни судија: Димитријевић Миленко
Помоћни судија 1: Недељковић Милош
Помоћни судија 2: Николић Живадин
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Радичевић Србин
ОФК Лугомир - Динамо (Вр)
12-04-2021 12:00
Главни судија: Манојловић Милош
Помоћни судија 1: Станојевић Момир
Помоћни судија 2: Митровић Слободан
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Вулић Саша
Раднички (Св) - Јединство (Пн)
12-04-2021 16:30
Главни судија: Пауновић Иван
Помоћни судија 1: Пешић Александар
Помоћни судија 2: Марјановић Иван
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Лазаревић Милутин
СУДИЈЕ СУ У ОБАВЕЗИ НАЈКАСНИЈЕ ПОЛА САТА ПО ЗАВРШЕТКУ УТАКМИЦЕ ДА УНЕСУ ПОДАТКЕ У ИНФОРМАЦИОНИ СИСТЕМ КОМЕТ, поред тога делегати су у обавези да комесару за такмичење Витомиру Мирковићу поруком јаве резултат и да ли је исплаћен налог на број 065/938-36-10, а ако је било неких проблема да га и контактирају. Судије су у обавези да шаљу поруку са резултатом комесару за делегирање Александру Комадинићу на број 064/125-97-87, а ако је било неких проблема да га контактирају.