Izaberite kolo:
Sezona:

Delegiranje

Omladinska liga - 22. kolo
Timok 1919 - GFK Jagodina
10-04-2021 00:00
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat:
Radnik (Sc) - GFK Dubočica
10-04-2021 10:30
Glavni sudija: Kostić Milovan
Pomoćni sudija 1: Mitić Miloš
Pomoćni sudija 2: Stojanović Milan
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Milić David
Radnički (P) - FSU Bor 1919
10-04-2021 11:00
Glavni sudija: Denčić Stefan
Pomoćni sudija 1: Velev Anđela
Pomoćni sudija 2: Ćirić Miloš
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Stojadinović Ninoslav
OFK Topličanin - Real Niš
10-04-2021 12:00
Glavni sudija: Mitrović Nemanja
Pomoćni sudija 1: Savić Nenad
Pomoćni sudija 2: Savić Veljko
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Veljković Dragan
OFK Sinđelić - OFK Radnički (N)
11-04-2021 13:00
Glavni sudija: Bojičić Jovan
Pomoćni sudija 1: Mladenović Nikola
Pomoćni sudija 2: Đorđević Nenad
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Marjanović Jovan
Trstenik PPT - Kopernikus Železničar
11-04-2021 15:00
Glavni sudija: Dimitrijević Milenko
Pomoćni sudija 1: Nedeljković Miloš
Pomoćni sudija 2: Nikolić Živadin
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Radičević Srbin
OFK Lugomir - Dinamo (Vr)
12-04-2021 12:00
Glavni sudija: Manojlović Miloš
Pomoćni sudija 1: Stanojević Momir
Pomoćni sudija 2: Mitrović Slobodan
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Vulić Saša
Radnički (Sv) - Jedinstvo (Pn)
12-04-2021 16:30
Glavni sudija: Paunović Ivan
Pomoćni sudija 1: Pešić Aleksandar
Pomoćni sudija 2: Marjanović Ivan
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Lazarević Milutin
SUDIJE SU U OBAVEZI NAJKASNIJE POLA SATA PO ZAVRŠETKU UTAKMICE DA UNESU PODATKE U INFORMACIONI SISTEM KOMET, pored toga delegati su u obavezi da komesaru za takmičenje Vitomiru Mirkoviću porukom jave rezultat i da li je isplaćen nalog na broj 065/938-36-10, a ako je bilo nekih problema da ga i kontaktiraju. Sudije su u obavezi da šalju poruku sa rezultatom komesaru za delegiranje Aleksandru Komadiniću na broj 064/125-97-87, a ako je bilo nekih problema da ga kontaktiraju.