Izaberite kolo:
Sezona:

Delegiranje

Omladinska liga - 30. kolo
Radnički (Sv) - Timok 1919
29-05-2021 00:00
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat:
Kopernikus Žel. - Real Niš
29-05-2021 10:00
Glavni sudija: Klikovac Mitar
Pomoćni sudija 1: Hristov Predrag
Pomoćni sudija 2: Stojiljković Mladen
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Vukadinović Saša
GFK Dubočica - FSU Bor 1919
29-05-2021 14:00
Glavni sudija: Đorđević Nikola
Pomoćni sudija 1: Filipović Stefan
Pomoćni sudija 2: Petković Petar
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Glušac Milovan
Jedinstvo (Pn) - OFK Radnički (N)
29-05-2021 15:00
Glavni sudija: Popović Ognjen
Pomoćni sudija 1: Blagojević Ivan
Pomoćni sudija 2: Pavlović Miloš
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Janković Goran
Trstenik PPT - OFK Sinđelić
29-05-2021 15:00
Glavni sudija: Nedeljković Miloš
Pomoćni sudija 1: Bulatović Miloš
Pomoćni sudija 2: Nikolić Živadin
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Pavlović Srećko
Radnik (Sc) - OFK Topličanin
30-05-2021 10:30
Glavni sudija: Kostić Milovan
Pomoćni sudija 1: Pehčevski Antonije
Pomoćni sudija 2: Stojanović Milan
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Milić David
Dinamo (Vr) - Radnički (P)
30-05-2021 11:00
Glavni sudija: Đokić Luka
Pomoćni sudija 1: Ernest Kajkuš
Pomoćni sudija 2: Denčić Vanja
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Nacković Goran
OFK Lugomir - GFK Jagodina
03-06-2021 17:00
Glavni sudija: Mijajlović Borko
Pomoćni sudija 1: Milošević Stevan
Pomoćni sudija 2: Todorović Nemanja
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Filipović Mikica
SUDIJE SU U OBAVEZI NAJKASNIJE POLA SATA PO ZAVRŠETKU UTAKMICE DA UNESU PODATKE U INFORMACIONI SISTEM KOMET, pored toga delegati su u obavezi da komesaru za takmičenje Vitomiru Mirkoviću porukom jave rezultat i da li je isplaćen nalog na broj 065/938-36-10, a ako je bilo nekih problema da ga i kontaktiraju. Sudije su u obavezi da šalju poruku sa rezultatom komesaru za delegiranje Aleksandru Komadiniću na broj 064/125-97-87, a ako je bilo nekih problema da ga kontaktiraju.