Српска лига „Исток“

Изаберите коло:
Сезона:

Делегирање

Српска лига Исток - 27. коло
Јединство (П) - Власина
10-04-2021 16:00
Главни судија: Ђорђевић Јован
Помоћни судија 1: Вучковић Михајло
Помоћни судија 2: Ранђеловић Александар
Четврти судија: Бојичић Јован
Посматрач:
Делегат: Најдић Дејан
Трстеник ППТ - Тимочанин
10-04-2021 16:00
Главни судија: Ћирић Стефан
Помоћни судија 1: Калезић Стефан
Помоћни судија 2: Стојановић Никола
Четврти судија: Маринков Мартин
Посматрач: Јанковић Горан
Делегат: Михајловић Марко
Пчиња - Радан
10-04-2021 16:00
Главни судија: Грујић Милош
Помоћни судија 1: Маринковић Душан
Помоћни судија 2: Милојковић Лазар
Четврти судија: Ничић Никола
Посматрач: Коцић Игор
Делегат: Вучковић Милорад
Тимок 1919 - Рембас
10-04-2021 16:00
Главни судија: Кликовац Митар
Помоћни судија 1: Стојковић Урош
Помоћни судија 2: Христов Предраг
Четврти судија: Вукадиновић Петар
Посматрач: Филиповић Микица
Делегат: Гавриловић Милан
Дунав - Жупа
10-04-2021 16:00
Главни судија: Ђорђевић Никола
Помоћни судија 1: Ђорђевић Милан
Помоћни судија 2: Јовић Михајло
Четврти судија: Арсић Немања
Посматрач: Поповић Милош
Делегат: Станчуловић Љубиша
ОФК Синђелић - Моравац Орион
10-04-2021 16:00
Главни судија: Чолаковић Ивана
Помоћни судија 1: Митић Милош Сц
Помоћни судија 2: Радисављевић Илија
Четврти судија: Бабић Никола
Посматрач:
Делегат: Ђокић Зоран
Раднички (Св) - Цар Константин
11-04-2021 11:00
Главни судија: Марек Душан
Помоћни судија 1: Тошић Милош
Помоћни судија 2: Ђорђевић Александар
Четврти судија: Ђокић Стефан
Посматрач:
Делегат: Расинац Дарко
СФС Борац - СФК Морава
11-04-2021 11:00
Главни судија: Анђелковић Ђорђе
Помоћни судија 1: Миленковић Александар
Помоћни судија 2: Јовановић Лазар
Четврти судија: Пршић Лазар
Посматрач: Ђуровић Зоран
Делегат: Прибановић Владица
Каблови - Младост
11-04-2021 16:00
Главни судија: Грујичић Милош
Помоћни судија 1: Илић Никола
Помоћни судија 2: Митић Никола
Четврти судија: Поповић Огњен
Посматрач:
Делегат: Ђуричић Владимир
Будућност (П) - ОФК Топличанин
11-04-2021 16:00
Главни судија: Рајковић Игор
Помоћни судија 1: Миленковић Душан
Помоћни судија 2: Милићевић Срђан
Четврти судија: Вукадиновић Александар
Посматрач:
Делегат: Гагић Милош
СУДИЈЕ СУ У ОБАВЕЗИ НАЈКАСНИЈЕ ПОЛА САТА ПО ЗАВРШЕТКУ УТАКМИЦЕ ДА УНЕСУ ПОДАТКЕ У ИНФОРМАЦИОНИ СИСТЕМ КОМЕТ !!!