Српска лига „Исток“

Изаберите коло:
Сезона:

Делегирање

Српска лига Исток - 30. коло
Ртањ - Табане 1970
10-06-2018 17:30
Главни судија: Миладиновић Душан
Помоћни судија 1: Крстић Слободан
Помоћни судија 2: Антић Никола
Четврти судија: Вукадиновић Александар
Посматрач:
Делегат: Златковић Драган
Дунав - Тимок
10-06-2018 17:30
Главни судија: Митровић Марко
Помоћни судија 1: Благојевић Иван
Помоћни судија 2: Станојевић Момир
Четврти судија: Алексић Милош
Посматрач:
Делегат: Вељовић Александар
Раднички (С) - Јединство
10-06-2018 17:30
Главни судија: Филиповић Стефан
Помоћни судија 1: Тодоровић Немања
Помоћни судија 2: Милићевић Срђан
Четврти судија: Димитријевић Миленко
Посматрач: Вељковић Драган
Делегат: Марјановић Јован
Будућност (П) - Радан
10-06-2018 17:30
Главни судија: Минић Ана
Помоћни судија 1: Стојановић Данијела
Помоћни судија 2: Николић Оливер
Четврти судија: Ничић Никола
Посматрач: Милосављевић Горан
Делегат: Стаменковић Властимир
Моравац Орион - Озрен
10-06-2018 17:30
Главни судија: Бабић Никола
Помоћни судија 1: Ранђеловић Александар
Помоћни судија 2: Христов Предраг
Четврти судија: Цветковић Јелена
Посматрач: Анђелковић Дејан
Делегат: Стаменковић Далибор
Јединство (Б) - Трстеник ППТ
10-06-2018 17:30
Главни судија: Митровић Бојан
Помоћни судија 1: Божовић Бошко
Помоћни судија 2: Станковић Ненад
Четврти судија: Трајковић Милош
Посматрач:
Делегат: Комадинић Александар
Пуковац - ОФК Синђелић
10-06-2018 17:30
Главни судија: Рајковић Игор
Помоћни судија 1: Миленковић Милош
Помоћни судија 2: Дончић Миливоје
Четврти судија: Недељковић Милош
Посматрач:
Делегат: Петковић Александар
Трајал - Цар Константин
10-06-2018 17:30
Главни судија: Ђорђевић Јован
Помоћни судија 1: Пехчевски Антоније
Помоћни судија 2: Стојановић Горан
Четврти судија: Митровић Немања
Посматрач: Ђуровић Зоран
Делегат: Мирковић Витомир
Обавештавају се делегати-посматрачи и посматрачи суђења да се после утакмица јаве Милету Гавриловићу, анализатору Српске лиге група \"Исток\", на тел. 064/818-01-12 и да своје извештаје такође шаљу и на мејл office@fsris.org.rs. Сви делегати се јављају Комесару за такмичење Душану Милићу по завршетку утакмице на телефон 065/93-83-608.