Српска лига „Исток“

Изаберите коло:
Сезона:

Делегирање

Српска лига Исток - 17. коло
ГФК Дубочица - Рембас
14-03-2020 15:00
Главни судија: Бабић Никола
Помоћни судија 1: Гмитровић Иван
Помоћни судија 2: Миленковић Александар
Четврти судија: Кликовац Митар
Посматрач: Расинац Дарко
Делегат: Васиљевић Милош
ГФК Јагодина - Трстеник ППТ
14-03-2020 15:00
Главни судија: Петковић Јован
Помоћни судија 1: Стојковић Урош
Помоћни судија 2: Миленковић Душан
Четврти судија: Рајковић Игор
Посматрач:
Делегат: Којић Горан
ОФК Топличанин - ОФК Синђелић
14-03-2020 15:00
Главни судија: Недељковић Милош
Помоћни судија 1: Вучковић Михајло
Помоћни судија 2: Калезић Стефан
Четврти судија: Ничић Никола
Посматрач: Миленковић Александар
Делегат: Стаменковић Властимир
Дунав - Тимочанин
14-03-2020 15:00
Главни судија: Грујић Милош
Помоћни судија 1: Ђорђевић Александар
Помоћни судија 2: Јовић Михајло
Четврти судија: Миладиновић Душан
Посматрач: Поповић Берислав
Делегат: Марјановић Јован
Цар Константин - Власина
15-03-2020 11:00
Главни судија: Стојановић Саша
Помоћни судија 1: Станковић Ненад
Помоћни судија 2: Маринковић Душан
Четврти судија: Вукадиновић Александар
Посматрач:
Делегат: Ђуровић Зоран
СФС Борац - Јединство (Б)
15-03-2020 11:00
Главни судија: Вукадиновић Петар
Помоћни судија 1: Христов Предраг
Помоћни судија 2: Ранђеловић Александар
Четврти судија: Филиповић Стефан
Посматрач: Милојковић Ивица
Делегат: Мирковић Витомир
Будућност (П) - Моравац Орион
15-03-2020 15:00
Главни судија: Пршић Лазар
Помоћни судија 1: Миленковић Милан
Помоћни судија 2: Милојковић Лазар
Четврти судија: Митровић Немања
Посматрач:
Делегат: Пауновић Игор
Радан - Темнић 1924
15-03-2020 15:00
Главни судија: Маринков Мартин
Помоћни судија 1: Тошић Милош
Помоћни судија 2: Ђорђевић Душан
Четврти судија: Марек Душан
Посматрач:
Делегат: Поповић Милош
Сви делегати се јављају Комесару за такмичење Душану Милићу по завршетку утакмице на телефон 065/93-83-608, а делегати-посматрачи и посматрачи суђења Нинославу Спасићу на телефон 065/93-83-602.