Srpska liga „Istok“

Izaberite kolo:
Sezona:

Delegiranje

Srpska liga Istok - 27. kolo
Jedinstvo (P) - Vlasina
10-04-2021 16:00
Glavni sudija: Đorđević Jovan
Pomoćni sudija 1: Vučković Mihajlo
Pomoćni sudija 2: Ranđelović Aleksandar
Četvrti sudija: Bojičić Jovan
Posmatrač:
Delegat: Najdić Dejan
Trstenik PPT - Timočanin
10-04-2021 16:00
Glavni sudija: Ćirić Stefan
Pomoćni sudija 1: Kalezić Stefan
Pomoćni sudija 2: Stojanović Nikola
Četvrti sudija: Marinkov Martin
Posmatrač: Janković Goran
Delegat: Mihajlović Marko
Pčinja - Radan
10-04-2021 16:00
Glavni sudija: Grujić Miloš
Pomoćni sudija 1: Marinković Dušan
Pomoćni sudija 2: Milojković Lazar
Četvrti sudija: Ničić Nikola
Posmatrač: Kocić Igor
Delegat: Vučković Milorad
Timok 1919 - Rembas
10-04-2021 16:00
Glavni sudija: Klikovac Mitar
Pomoćni sudija 1: Stojković Uroš
Pomoćni sudija 2: Hristov Predrag
Četvrti sudija: Vukadinović Petar
Posmatrač: Filipović Mikica
Delegat: Gavrilović Milan
Dunav - Župa
10-04-2021 16:00
Glavni sudija: Đorđević Nikola
Pomoćni sudija 1: Đorđević Milan
Pomoćni sudija 2: Jović Mihajlo
Četvrti sudija: Arsić Nemanja
Posmatrač: Popović Miloš
Delegat: Stančulović Ljubiša
OFK Sinđelić - Moravac Orion
10-04-2021 16:00
Glavni sudija: Čolaković Ivana
Pomoćni sudija 1: Mitić Miloš Sc
Pomoćni sudija 2: Radisavljević Ilija
Četvrti sudija: Babić Nikola
Posmatrač:
Delegat: Đokić Zoran
Radnički (Sv) - Car Konstantin
11-04-2021 11:00
Glavni sudija: Marek Dušan
Pomoćni sudija 1: Tošić Miloš
Pomoćni sudija 2: Đorđević Aleksandar
Četvrti sudija: Đokić Stefan
Posmatrač:
Delegat: Rasinac Darko
SFS Borac - SFK Morava
11-04-2021 11:00
Glavni sudija: Anđelković Đorđe
Pomoćni sudija 1: Milenković Aleksandar
Pomoćni sudija 2: Jovanović Lazar
Četvrti sudija: Pršić Lazar
Posmatrač: Đurović Zoran
Delegat: Pribanović Vladica
Kablovi - Mladost
11-04-2021 16:00
Glavni sudija: Grujičić Miloš
Pomoćni sudija 1: Ilić Nikola
Pomoćni sudija 2: Mitić Nikola
Četvrti sudija: Popović Ognjen
Posmatrač:
Delegat: Đuričić Vladimir
Budućnost (P) - OFK Topličanin
11-04-2021 16:00
Glavni sudija: Rajković Igor
Pomoćni sudija 1: Milenković Dušan
Pomoćni sudija 2: Milićević Srđan
Četvrti sudija: Vukadinović Aleksandar
Posmatrač:
Delegat: Gagić Miloš
SUDIJE SU U OBAVEZI NAJKASNIJE POLA SATA PO ZAVRŠETKU UTAKMICE DA UNESU PODATKE U INFORMACIONI SISTEM KOMET !!!