Srpska liga „Istok“

Izaberite kolo:
Sezona:

Delegiranje

Srpska liga Istok - 20. kolo
Jagodina Tabane - Radnički (P)
23-03-2019 16:00
Glavni sudija: Miladinović Dušan
Pomoćni sudija 1: Krstić Slobodan
Pomoćni sudija 2: Antić Nikola
Četvrti sudija: Jović Bratislav
Posmatrač: Simić Dragan
Delegat: Matić Leonardo
Rtanj - Budućnost (P)
23-03-2019 16:00
Glavni sudija: Filipović Stefan
Pomoćni sudija 1: Todorović Nemanja
Pomoćni sudija 2: Todosijević Miloš
Četvrti sudija: Rajković Igor
Posmatrač: Milenković Aleksandar
Delegat: Arsić Nebojša
Trstenik PPT - Jedinstvo (Pn)
23-03-2019 16:00
Glavni sudija: Grujić Miloš
Pomoćni sudija 1: Ristić Aleksandar
Pomoćni sudija 2: Ranđelović Aleksandar
Četvrti sudija: Vukadinović Aleksandar
Posmatrač:
Delegat: Obradović Srđan
OFK Sinđelić - Pukovac
23-03-2019 16:00
Glavni sudija: Marek Dušan
Pomoćni sudija 1: Đorđević Aleksandar
Pomoćni sudija 2: Tošić Miloš
Četvrti sudija: Trajković Miloš
Posmatrač:
Delegat: Lukić Dragan
Jedinstvo (B) - Zaplanjac
23-03-2019 16:00
Glavni sudija: Mitrović Nemanja
Pomoćni sudija 1: Milićević Srđan
Pomoćni sudija 2: Milojković Lazar
Četvrti sudija: Miljković Miljan
Posmatrač: Nedeljković Vladimir
Delegat: Milić David
Radnički (S) - Car Konstantin
23-03-2019 16:00
Glavni sudija: Petković Jovan
Pomoćni sudija 1: Božinović Dušan
Pomoćni sudija 2: Jotović Nemanja
Četvrti sudija: Stojanović Saša
Posmatrač: Poljaković Dragan
Delegat: Marjanović Jovan
SFS Borac - Dunav
24-03-2019 11:00
Glavni sudija: Đokić Stefan
Pomoćni sudija 1: Hristov Predrag
Pomoćni sudija 2: Nikolić Oliver
Četvrti sudija: Nedeljković Miloš
Posmatrač: Popović Berislav
Delegat: Popović Nebojša
Temnić 1924 - Moravac Orion
24-03-2019 16:00
Glavni sudija: Ćirić Stefan
Pomoćni sudija 1: Marinković Dušan
Pomoćni sudija 2: Mitić Andreja
Četvrti sudija: Babić Nikola
Posmatrač:
Delegat: Minić Ana
Radan - GFK Dubočica
24-03-2019 16:00
Glavni sudija: Savić Dušan
Pomoćni sudija 1: Milenković Aleksandar
Pomoćni sudija 2: Gmitrović Ivan
Četvrti sudija: Klikovac Mitar
Posmatrač:
Delegat: Stajić Srđan
Svi delegati se javljaju Komesaru za takmičenje Dušanu Miliću po završetku utakmice na telefon 065/93-83-608. Obaveštavaju se delegati-posmatrači i posmatrači suđenja da svoje izveštaje takođe šalju i na mejl office@fsris.org.rs.