Srpska liga „Istok“

Izaberite kolo:
Sezona:

Delegiranje

Srpska liga Istok - 17. kolo
GFK Dubočica - Rembas
14-03-2020 15:00
Glavni sudija: Babić Nikola
Pomoćni sudija 1: Gmitrović Ivan
Pomoćni sudija 2: Milenković Aleksandar
Četvrti sudija: Klikovac Mitar
Posmatrač: Rasinac Darko
Delegat: Vasiljević Miloš
GFK Jagodina - Trstenik PPT
14-03-2020 15:00
Glavni sudija: Petković Jovan
Pomoćni sudija 1: Stojković Uroš
Pomoćni sudija 2: Milenković Dušan
Četvrti sudija: Rajković Igor
Posmatrač:
Delegat: Kojić Goran
OFK Topličanin - OFK Sinđelić
14-03-2020 15:00
Glavni sudija: Nedeljković Miloš
Pomoćni sudija 1: Vučković Mihajlo
Pomoćni sudija 2: Kalezić Stefan
Četvrti sudija: Ničić Nikola
Posmatrač: Milenković Aleksandar
Delegat: Stamenković Vlastimir
Dunav - Timočanin
14-03-2020 15:00
Glavni sudija: Grujić Miloš
Pomoćni sudija 1: Đorđević Aleksandar
Pomoćni sudija 2: Jović Mihajlo
Četvrti sudija: Miladinović Dušan
Posmatrač: Popović Berislav
Delegat: Marjanović Jovan
Car Konstantin - Vlasina
15-03-2020 11:00
Glavni sudija: Stojanović Saša
Pomoćni sudija 1: Stanković Nenad
Pomoćni sudija 2: Marinković Dušan
Četvrti sudija: Vukadinović Aleksandar
Posmatrač:
Delegat: Đurović Zoran
SFS Borac - Jedinstvo (B)
15-03-2020 11:00
Glavni sudija: Vukadinović Petar
Pomoćni sudija 1: Hristov Predrag
Pomoćni sudija 2: Ranđelović Aleksandar
Četvrti sudija: Filipović Stefan
Posmatrač: Milojković Ivica
Delegat: Mirković Vitomir
Budućnost (P) - Moravac Orion
15-03-2020 15:00
Glavni sudija: Pršić Lazar
Pomoćni sudija 1: Milenković Milan
Pomoćni sudija 2: Milojković Lazar
Četvrti sudija: Mitrović Nemanja
Posmatrač:
Delegat: Paunović Igor
Radan - Temnić 1924
15-03-2020 15:00
Glavni sudija: Marinkov Martin
Pomoćni sudija 1: Tošić Miloš
Pomoćni sudija 2: Đorđević Dušan
Četvrti sudija: Marek Dušan
Posmatrač:
Delegat: Popović Miloš
Svi delegati se javljaju Komesaru za takmičenje Dušanu Miliću po završetku utakmice na telefon 065/93-83-608, a delegati-posmatrači i posmatrači suđenja Ninoslavu Spasiću na telefon 065/93-83-602.