СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА СРПСКЕ ЛИГЕ „ИСТОК“: предлог листа судија, посматрача и делегата спортских радника

Позивају се судије, судије помоћници, делегати-посматрачи и 
делегати-спортски радници са списка да присуствују семинару службених 
лица Српске лиге "Исток" који се одржава 3-4.08.2019. године у Старој 
Пазови.
Више информација о плану и програму семинара биће објављени на сајту 
www.fss.rs.

Напомена: Коначна листа судија, судија помоћника и делегата-посматрача 
биће одређена на основу резултата показаних на семинару.


ПРЕДЛОГ ЛИСТЕ СУДИЈА СРПСКЕ ЛИГЕ "ИСТОК"

1.	Миладиновић Душан	 Ниш
2.	Вукадиновић Александар	 Ниш
3.	Ђорђевић Јован	         Врање
4.	Недељковић Јован	 Лесковац
5.	Алексић Милош	         Параћин
6.	Рајковић Игор	         Деспотовац
7.	Грујић Милош	         Ниш
8.	Ђокић Стефан	         Власотинце
9.	Кликовац Митар	         Ниш
10.	Филиповић Стефан 	 Јагодина
11.	Петковић Јован	         Неготин
12.	Марек Душан	         Лесковац
13.	Милетић Стефан	         Соко Бања
14.	Грујичић Милош	         Крушевац
15.	Стојановић Саша   	 Књажевац
16.	Митровић Немања	         Прокупље
17.	Димитријевић Миленко	 Трстеник
18.	Бабић Никола	         Алексинац
19.	Ничић Никола	         Врање
20.	Савић Душан	         Параћин
21.	Вукадиновић Петар	 Ниш
22.	Пршић Лазар	         Крушевац
23.	Маринков Мартин	         Пирот
24.	Виријевић Никола	 Крушевац
25.	Tрајковић Милош	         Лебане
26.	Милановић Алекса	 Јагодина
27.	Недељковић Милош	 Трстеник
28.	Цветковић Јелена	 Лесковац
29.	Чолаковић Ивана	         Бољевац


ПРЕДЛОГ ЛИСТЕ СУДИЈА ПОМОЋНИКА СРПСКЕ ЛИГЕ "ИСТОК"

1.	Тошић Милош	         Власотинце
2.	Христов Предраг   	 Ниш
3.	Тодоровић Немања	 Јагодина
4.	Пехчевски Антоније	 Сурдулица
5.	Глушац Милан	         Лесковац
6.	Дончић Миливоје	         Крушевац
7.	Милићевић Срђан	         Куршумлија
8. 	Ивановић Бојан	         Лесковац
9.	Маринковић Душан	 Мерошина
10.	Вучковић Михајло	 Врање
11.	Ђорђевић Милан	         Лесковац
12.	Лазаревић Стеван	 Ниш
13.	Миленковић Милан	 Крушевац
14.	Гмитровић Иван	         Сокобања
15.	Милојковић Лазар	 Прокупље
16.	Тодосијевић Милош 	 Рековац
17.	Ђорђевић Александар	 Лесковац
18.	Јовић Михајло	         Лебане
19.	Миленковић Александар	 Сокобања
20.	Којадиновић Слађан	 Деспотовац
21.	Божиновић Душан	         Зајечар
22.	Станковић Ненад	         Књажевац
23.	Миленковић Душан	 Малошиште
24.	Николић Оливер	         Ниш
25.	Ранђеловић Александар	 Ниш
26.	Стојковић Урош	         Ниш
27.	Аврамовић Марко	         Ниш
28.	Калезић Стефан	         Параћин
29.	Ђорђевић Душан	         Пирот
30.     Митић Милош              Сурдулица
31.	Стојановић Данијела	 Ниш
32.	Костић Александра	 Житорађа


ПРЕДЛОГ ЛИСТЕ ДЕЛЕГАТА-ПОСМАТРАЧА СРПСКЕ ЛИГЕ "ИСТОК"

1.	Павловић  Момчило	 Зајечар
2.	Најдић Дејан	         Сокобања
3.	Шијаковић Небојша	 Бор
4.	Гагић Милош	         Неготин
5.	Пауновић Игор	         Кладово
6.	Анђелковић Дејан	 Крушевац
7.	Расинац Дарко	         Крушевац
8.	Поповић Берислав	 Бољевац
9.	Недељковић Владимир	 Јагодина
10.	Јанковић Горан	         Параћин
11.	Милосављевић Горан	 Свилајнац
12.	Којић Горан	         Параћин
13.	Радисављевић Ивица 	 Свилајнац
14.	Радовић Драган 	         Блаце
15.	Симић Драган	         Куршумлија
16.	Петковић Александар	 Лесковац
17.	Миленковић Александар	 Лесковац
18.	Коцић Игор	         Власотинце
19.	Стајић Срђан	         Врање
20.	Ђокић Зоран	         Балајнац
21.	Вељковић Драган	         Облачина
22.	Минић Ана	         Ниш
23.	Поповић Милош	         Ниш
24.	Вукадиновић Саша	 Ниш
25.	Милојковић Ивица	 Сокобања
26.	Ђуровић Зоран	         Зајечар
27.     Вељовић Александар       Ниш
28.     Пољаковић Драган         Стопања
29.     Франета Владимир         Алексинац


ЛИСТА ДЕЛЕГАТА СПОРТСКИХ РАДНИКА СРПСКЕ ЛИГЕ "ИСТОК"

1.	Станчуловић Љубиша       Неготин
2.	Мијушковић Милан         Јагодина
3.	Вучковић Милорад         Зајечар
4.	Гавриловић Милан         Сокобања
5.	Вацић Ненад              Крушевац
6.	Поповић Небојша          Крушевац
7.	Марјановић Јован         Ниш
8.	Илић Томислав            Ниш
9.	Мирковић Витомир         Ниш
10.	Васиљевић Милош          Блаце
11.	Михајловић Марко         Лесковац
12.	Глушац Миловац           Лесковац
13.	Стаменковић Властимир    Власотинце
14.	Небојша Арсић            Сурдулица
15.	Милић Давид              Сурдулица
16.	Стефан Цветковић         Ниш
17.	Јовановић Момир          Параћин
18.	Стаменковић Далибор      Орљане
19.	Гошић Срђан              Пирот
20.	Ђорђевић Саша            Гаџин Хан
21.	Марјановић Славица       Ниш