Изаберите коло:
Сезона:

Делегирање

I Кадетска лига - 28. коло
ОФК Синђелић - Радник (Сц)
15-05-2021 10:00
Главни судија: Вукадиновић Петар
Помоћни судија 1: Христов Предраг
Помоћни судија 2: Младеновић Игор
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Илић Томислав
Трајал - Тимочанин
15-05-2021 11:00
Главни судија: Вељковић Давид
Помоћни судија 1: Ивковић Веселин
Помоћни судија 2: Јаковљевић Славиша
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Николић Горан
Тимок 1919 - ГФК Дубочица
15-05-2021 11:00
Главни судија: Митровић Милош
Помоћни судија 1: Томић Никола
Помоћни судија 2: Цветковић Илија
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Живић Игор
Раднички (Н) 2 - ФСУ Бор 1919
15-05-2021 13:30
Главни судија: Кликовац Митар
Помоћни судија 1: Ранђеловић Александар
Помоћни судија 2: Ђорђевић Лазар
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Бобић Никола
Власина - Динамо (Вр)
16-05-2021 10:00
Главни судија: Стаменковић Милош
Помоћни судија 1: Младеновић Младен
Помоћни судија 2: Ристић Милена
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Стаменковић Властимир
Раднички (П) - ГФК Јагодина
16-05-2021 11:00
Главни судија: Маринков Мартин
Помоћни судија 1: Станковић Бранислав
Помоћни судија 2: Николић Андрија
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Лилић Мирослав
СФС Борац - Коперникус Железничар
16-05-2021 15:00
Главни судија: Мартић Драган
Помоћни судија 1: Златановић Данијел
Помоћни судија 2: Дојчиновић Милош
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Радуновић Мома
Реал Ниш 2 - ОФК Раднички (Н)
17-05-2021 17:00
Главни судија:
Помоћни судија 1:
Помоћни судија 2:
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат:
СУДИЈЕ СУ У ОБАВЕЗИ НАЈКАСНИЈЕ ПОЛА САТА ПО ЗАВРШЕТКУ УТАКМИЦЕ ДА УНЕСУ ПОДАТКЕ У ИНФОРМАЦИОНИ СИСТЕМ КОМЕТ, поред тога делегати су у обавези да комесару за такмичење Витомиру Мирковићу поруком јаве резултат и да ли је исплаћен налог на број 065/938-36-10, а ако је било неких проблема да га и контактирају. Судије су у обавези да шаљу поруку са резултатом комесару за делегирање Александру Комадинићу на број 064/125-97-87, а ако је било неких проблема да га контактирају.