Izaberite kolo:
Sezona:

Delegiranje

I Kadetska liga - 28. kolo
OFK Sinđelić - Radnik (Sc)
15-05-2021 10:00
Glavni sudija: Vukadinović Petar
Pomoćni sudija 1: Hristov Predrag
Pomoćni sudija 2: Mladenović Igor
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Ilić Tomislav
Trajal - Timočanin
15-05-2021 11:00
Glavni sudija: Veljković David
Pomoćni sudija 1: Ivković Veselin
Pomoćni sudija 2: Jakovljević Slaviša
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Nikolić Goran
Timok 1919 - GFK Dubočica
15-05-2021 11:00
Glavni sudija: Mitrović Miloš
Pomoćni sudija 1: Tomić Nikola
Pomoćni sudija 2: Cvetković Ilija
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Živić Igor
Radnički (N) 2 - FSU Bor 1919
15-05-2021 13:30
Glavni sudija: Klikovac Mitar
Pomoćni sudija 1: Ranđelović Aleksandar
Pomoćni sudija 2: Đorđević Lazar
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Bobić Nikola
Vlasina - Dinamo (Vr)
16-05-2021 10:00
Glavni sudija: Stamenković Miloš
Pomoćni sudija 1: Mladenović Mladen
Pomoćni sudija 2: Ristić Milena
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Stamenković Vlastimir
Radnički (P) - GFK Jagodina
16-05-2021 11:00
Glavni sudija: Marinkov Martin
Pomoćni sudija 1: Stanković Branislav
Pomoćni sudija 2: Nikolić Andrija
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Lilić Miroslav
SFS Borac - Kopernikus Železničar
16-05-2021 15:00
Glavni sudija: Martić Dragan
Pomoćni sudija 1: Zlatanović Danijel
Pomoćni sudija 2: Dojčinović Miloš
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat: Radunović Moma
Real Niš 2 - OFK Radnički (N)
17-05-2021 17:00
Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2:
Četvrti sudija:
Posmatrač:
Delegat:
SUDIJE SU U OBAVEZI NAJKASNIJE POLA SATA PO ZAVRŠETKU UTAKMICE DA UNESU PODATKE U INFORMACIONI SISTEM KOMET, pored toga delegati su u obavezi da komesaru za takmičenje Vitomiru Mirkoviću porukom jave rezultat i da li je isplaćen nalog na broj 065/938-36-10, a ako je bilo nekih problema da ga i kontaktiraju. Sudije su u obavezi da šalju poruku sa rezultatom komesaru za delegiranje Aleksandru Komadiniću na broj 064/125-97-87, a ako je bilo nekih problema da ga kontaktiraju.