III Футсал лига Исток

Изаберите коло:
Сезона:
12. коло Резултати 01.03-04.03.2024
Датум / Време Домаћин Рез. Гост
01.03.2024 19:00 КМФ Јастребац : КМФ БСК
01.03.2024 20:30 КМФ Миџор 192 : КМФ Радник
02.03.2024 19:00 КМФ Јагодина : КМФ Зуфо
04.03.2024 19:00 KMF Росуља 2018 : КМФ Озрен
04.03.2024 21:00 КМФ Брђанка : КМФ Пирот
Табела
Поз. Тим Ут. Пб. Н. Пр. Дг. Пг. Гр. Бод.
1 КМФ Јастребац 10 7 3 0 54 30 24 24
2 КМФ Јагодина 10 8 0 2 53 41 12 24
3 КМФ Пирот 10 6 1 3 57 39 18 19
4 КМФ Озрен 10 6 1 3 45 45 0 19
5 КМФ БСК 10 6 0 4 41 36 5 18
6 КМФ Брђанка (-1) 10 5 0 5 42 43 -1 14
7 КМФ Радник 10 4 0 6 36 38 -2 12
8 КМФ Зуфо 10 4 0 6 35 46 -11 12
9 КМФ Задругар 2017 10 3 0 7 30 51 -21 9
10 KMF Росуља 2018 10 2 0 8 39 54 -15 6
11 КМФ Миџор 192 10 1 1 8 45 54 -9 4
12 КМФ Пиргос 0 0 0 0 0 0 0 0
13. коло Наредно коло 09.03
Датум / Време Домаћин Рез. Гост
09.03.2024 00:00 КМФ Јастребац : КМФ Брђанка
09.03.2024 00:00 КМФ БСК : КМФ Јагодина
09.03.2024 00:00 КМФ Зуфо : KMF Росуља 2018
09.03.2024 00:00 КМФ Озрен : КМФ Задругар 2017
09.03.2024 00:00 КМФ Радник : КМФ Пирот