Изаберите коло:
Сезона:

Делегирање

Омладинска лига - 28. коло
Тимок 1919 - ОФК Синђелић
15-05-2021 00:00
Главни судија:
Помоћни судија 1:
Помоћни судија 2:
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат:
Коперникус Железничар - ГФК Јагодина
16-05-2021 10:30
Главни судија: Бојчић Јован
Помоћни судија 1: Стојиљковић Младен
Помоћни судија 2: Вучковић Дарко
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Лазаревић Срђан
Радник (Сц) - ФСУ Бор 1919
16-05-2021 12:30
Главни судија: Стојановић Милан
Помоћни судија 1: Станисављевић Филип
Помоћни судија 2: Зејнуловић Едвин
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Милић Давид
Динамо (Вр) - Реал Ниш
16-05-2021 14:00
Главни судија: Михајловић Михајло
Помоћни судија 1: Вучковић Јован
Помоћни судија 2: Ристић Огњен
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Младеновић Ивица
ОФК Лугомир - Јединство (Пн)
16-05-2021 17:00
Главни судија: Милојевић Ненад
Помоћни судија 1: Марковић Стефан
Помоћни судија 2:
Четврти судија:
Посматрач: Мијушковић Милан
Делегат:
Трстеник ППТ - Раднички (П)
16-05-2021 17:00
Главни судија: Димитријевић Миленко
Помоћни судија 1: Недељковић Милош
Помоћни судија 2: Булатовић Милош
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Павловић Срећко
ГФК Дубочица - ОФК Раднички (Н)
17-05-2021 10:00
Главни судија: Ђорђевић Никола
Помоћни судија 1: Ђорђевић Милан
Помоћни судија 2: Ђорђевић Александар
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Ђуричић Владимир
Раднички (Св) - ОФК Топличанин
17-05-2021 16:30
Главни судија: Пауновић Иван
Помоћни судија 1: Пешић Александар
Помоћни судија 2: Генчић Никола
Четврти судија:
Посматрач:
Делегат: Лазаревић Милутин
СУДИЈЕ СУ У ОБАВЕЗИ НАЈКАСНИЈЕ ПОЛА САТА ПО ЗАВРШЕТКУ УТАКМИЦЕ ДА УНЕСУ ПОДАТКЕ У ИНФОРМАЦИОНИ СИСТЕМ КОМЕТ, поред тога делегати су у обавези да комесару за такмичење Витомиру Мирковићу поруком јаве резултат и да ли је исплаћен налог на број 065/938-36-10, а ако је било неких проблема да га и контактирају. Судије су у обавези да шаљу поруку са резултатом комесару за делегирање Александру Комадинићу на број 064/125-97-87, а ако је било неких проблема да га контактирају.