Srpska liga „Istok“

Izaberite kolo:
Sezona:

Delegiranje

Srpska liga Istok - 34. kolo
OFK Topličanin - Trstenik PPT
15-05-2021 17:00
Glavni sudija: Savić Dušan
Pomoćni sudija 1: Kalezić Stefan
Pomoćni sudija 2: Stojanović Nikola
Četvrti sudija: Filipović Stefan
Posmatrač:
Delegat: Đuričić Vladimir
SFK Morava - Kablovi
15-05-2021 17:00
Glavni sudija: Čolaković Ivana
Pomoćni sudija 1: Kostić Aleksandra
Pomoćni sudija 2: Ćirković Andrijana
Četvrti sudija: Marek Dušan
Posmatrač:
Delegat: Mitrović Bojan
Moravac Orion - Mladost
15-05-2021 17:00
Glavni sudija: Dimitrijević Milenko
Pomoćni sudija 1: Gmitrović Ivan
Pomoćni sudija 2: Milenković Aleksandar
Četvrti sudija: Nedeljković Miloš
Posmatrač:
Delegat: Stajić Srđan
SFS Borac - Timok 1919
16-05-2021 11:00
Glavni sudija: Đokić Stefan
Pomoćni sudija 1: Jović Mihajlo
Pomoćni sudija 2: Stojković Uroš
Četvrti sudija: Popović Ognjen
Posmatrač: Popović Miloš
Delegat: Milić David
Car Konstantin - Jedinstvo (P)
16-05-2021 11:00
Glavni sudija: Ćirić Stefan
Pomoćni sudija 1: Tošić Miloš
Pomoćni sudija 2: Ilić Nikola
Četvrti sudija: Vukadinović Aleksandar
Posmatrač: Gagić Miloš
Delegat: Gošić Srđan
Vlasina - OFK Sinđelić
16-05-2021 17:00
Glavni sudija: Đorđević Jovan
Pomoćni sudija 1: Vučković Mihajlo
Pomoćni sudija 2: Radisavljević Ilija
Četvrti sudija: Ničić Nikola
Posmatrač: Simić Dragan
Delegat: Rangelov Miljan
Radnički (Sv) - Dunav
16-05-2021 17:00
Glavni sudija: Klikovac Mitar
Pomoćni sudija 1: Đorđević Milan
Pomoćni sudija 2: Milojković Lazar
Četvrti sudija: Bojičić Jovan
Posmatrač:
Delegat: Pavlović Slavoljub
Budućnost (P) - Pčinja
16-05-2021 17:00
Glavni sudija: Anđelković Đorđe
Pomoćni sudija 1: Jovanović Lazar
Pomoćni sudija 2: Milenković Milan
Četvrti sudija: Pršić Lazar
Posmatrač: Kojić Goran
Delegat: Stamenković Vlastimir
Župa - Timočanin
16-05-2021 17:00
Glavni sudija: Babić Nikola
Pomoćni sudija 1: Marković Stefan
Pomoćni sudija 2: Mitić Nikola
Četvrti sudija: Živić Petar
Posmatrač:
Delegat: Kocić Igor
Rembas - Radan
16-05-2021 17:00
Glavni sudija: Vukadinović Petar
Pomoćni sudija 1: Mitić Miloš
Pomoćni sudija 2: Pehčevski Antonije
Četvrti sudija: Grujić Miloš
Posmatrač: Vukadinović Saša
Delegat: Marjanović Jovan
SUDIJE SU U OBAVEZI NAJKASNIJE POLA SATA PO ZAVRŠETKU UTAKMICE DA UNESU PODATKE U INFORMACIONI SISTEM KOMET !!!