Изаберите коло:
Сезона:
9. коло Резултати 12.02.2023
Датум / Време Домаћин Рез. Гост
12.02.2023 15:30 КМФ Калча 5:0 КМФ Бор
12.02.2023 18:30 КМФ Врање 5:2 КМФ Јастребац
12.02.2023 19:30 КМФ Wинтер спорт 5:10 КМФ Гвоздени Пук
12.02.2023 20:45 КМФ Брђанка 9:5 КМФ Лесковац
Табела
Поз. Тим Ут. Пб. Н. Пр. Дг. Пг. Гр. Бод.
1 КМФ Гвоздени Пук 8 8 0 0 65 22 43 24
2 КМФ Врање 8 7 0 1 43 18 25 21
3 КМФ Бор 8 5 0 3 36 24 12 15
4 КМФ Јастребац 8 3 1 4 32 31 1 10
5 КМФ Wинтер спорт 8 3 0 5 42 43 -1 9
6 КМФ Озрен 8 3 0 5 24 37 -13 9
7 КМФ Калча 8 2 1 5 32 53 -21 7
8 КМФ Брђанка 8 2 0 6 25 39 -14 6
9 КМФ Лесковац 8 2 0 6 25 57 -32 6

Нема података за наредно коло.