LICENCIRANJE KLUBOVA ZA SRPSKU LIGU „ISTOK“

Komisija je konstatovala da je u postupku licenciranja za takmičenje u Srpskoj ligi „Istok“, pristiglo 26 (dvadesetšest) uredno podnetih prijava sa pratećom dokumentacijom.

Licencu za učešće u takmičenju Srpske lige „Istok“  za takmičarsku sezonu 2026/2027. dobili su sledeći klubovi: GFK Dubočica, FK Trajal, FK Radnički (P), FK Timok 1919 i GFK Jagodina, u zavisnosti od ostvarenog sportskog rezultata.

Ostali uredno prijavljeni klubovi, koji nisu ispunili propisane kriterijume, imaju pravo da u zadatom roku isprave nedostatke i na taj način steknu pravo na izdavanje licence za takmičarsku sezonu 2026/2027.