U sklopu priprema za predstojeću sezonu, u Vranju je održan futsal seminar sudija i delegata Treće i Regionalnih liga u ingerenciji FSRIS.
Pored rukovodilaca takmičenja Nenada Mutavdžića i Mikice Stojiljkovića, seminaru su prisustvovali i Slaviša Jakovljević, sekretar Sudijske organizacije, kao i Dragan Radović, predsednik Tehničke komisije OSFSRIS. Prisutne je ispred domaćina FS Pčinjskog okruga pozdravio generalni sekretar Ivica Mladenović. Sreten Vasić, FIFA instruktor, bio je zadužen za teoretski deo, a tom prilikom održao je i predavanje sa akcentom na najnovije promene pravila futsal igre.
Seminaru je prisustvovao 31 delegat i 33 sudija, a Grad Vranje i FS Pčinjskog okruga bili su, kao i uvek, dobri domaćini.