Srpska liga Istok

Srpska liga Istok

LISTA SUDIJA - SRPSKA LIGA ISTOK

2020/2021.

 

Ime i prezime Mesto Datum rođenja
Aleksić Jovan Vranje 1996-04-10
Anđelković Đorđe   Kruševac 1999-05-06
Babić Nikola Aleksinac 1992-06-02
Bojičić Jovan Niš
Bulatović Miloš Trstenik 1995-02-10
Vukadinović Aleksandar Niš 1995-07-20
Vukadinović Petar Niš 1997-08-08
Grujić Miloš Niš 1994-12-12
Grujičić Miloš Kruševac 1995-03-15
Đorđević Jovan Vranje 1991-01-19
Đorđević Nenad Bor
Đorđević Nikola  Leskovac 1996-09-14
Živić Petar Kruševac 1996-01-10
Jocić Miloš Knjaževac
Klikovac Mitar Niš 1996-08-30
Kostić Milovan  Surdulica 1999-09-15
Marek Dušan Leskovac 1996-09-03
Miladinović Dušan Niš 1992-11-23
Milosavljević Vladimir Svrljig
Mitrović Nemanja Prokuplje 1991-10-11
Ničić Nikola Vranje 1994-05-23
Popović Ognjen  Paraćin 1998-02-07
Pršić Lazar Kruševac 1996-01-10
Rajković Igor Despotovac 1992-01-15
Savić Dušan Paraćin 1994-05-14
Stanković Branislav Babušnica
Stanković Mima  Niš
Ćirić Marko Pirot
Ćirić Stefan Pirot
Čolaković Ivana Boljevac 1997-03-07

 

LISTA SUDIJA POMOĆNIKA - SRPSKA LIGA ISTOK

2020/2021.

 

Ime i prezime Mesto Datum rođenja
Veljković Aranđel Bujanovac 1995-05-05
Vučković Mihajlo Vranje 1995-10-04
Gajić Jovan Niš
Gmitrović Ivan Sokobanja 1994-01-31
Đorđević Aleksandar Leskovac 1992-10-06
Đorđević Dušan Pirot 1997-03-23
Đorđević Milan Leskovac 1993-01-06
Ilić Nikola Babušnica 1993-09-01
Jovanović Lazar Kruševac 1999-03-29
Jović Mihajlo Lebane 1997-03-27
Kalezić Stefan Paraćin 1994-03-23
Kostić Aleksandra Žitorađa 1992-06-30
Kostić Nemanja Leskovac 1992-12-12
Lazarević Stevan Niš 1991-12-31
Marinković Dušan Merošina 1990-05-02
Marković Stefan Aleksinac
Milenković Aleksandar Sokobanja 1995-04-01
Milenković Milan Kruševac 1994-12-28
Milić Jovan Žitorađa
Milojković Lazar Prokuplje 1992-07-15
Mitić Miloš Sc Surdulica 1996-11-19
Mitić Nikola Gadžin Han 1995-10-28
Mihajlović Marko Zaječar 1995-04-14
Mladenović Igor Niš 1995-04-18
Petković Petar Leskovac 1999-11-11
Pehčevski Antonije Surdulica 1995-08-04
Radisavljević Ilija V.Han 1997-02-06
Ranđelović Aleksandar Niš 1987-05-15
Stojanović Danijela Niš 1990-09-28
Stojanović Nikola Ćuprija 1995-05-21
Stojković Uroš Niš 1997-12-24
Tomić Bogdan Sokobanja 1996-05-28
Tomić Dušan Peščanica
Ćirković Andrijana Blace 1995-02-16
Hristov Predrag Niš 1990-09-04

 

LISTA DELEGATA POSMATRAČA - SRPSKA LIGA ISTOK

2020/2021.

 

Ime i prezime Mesto
Veljković Dragan Oblačina
Vukadinović Saša Niš
Gagić Miloš Negotin
Dimitrijević Miroslav Bujanovac
Dulović Dejan Bor
Đokić Zoran Balajnac
Đuričić Vladimir Leskovac
Zafirović Jasmina Vranje
Ilić Spasoje Niš
Janković Goran Paraćin
Kojić Goran Paraćin
Kocić Igor Vlasotince
Milenković Aleksandar Leskovac
Minić Ana Niš
Mitrović Bojan Pirot
Najdić Dejan Sokobanja
Nedeljković Vladimir Jagodina
Pavlović Slavoljub Trstenik
Popović Berislav Boljevac
Popović Miloš Niš
Radović Dragan Blace
Rasinac Darko Kruševac
Simić Dragan Kuršumlija
Stanojević Zoran Malošište
Stefanović Saša Niš
Filipović Mikica Jagodina

 

LISTA DELEGATA - SRPSKA LIGA ISTOK

2020/2021.

 

Ime i prezime Mesto
Vučković Milorad Zaječar
Gavrilović Milan Sokobanja
Đorđević Saša Gadžin Han
Ilić Tomislav Niš
Marjanović Jovan Niš
Mijušković Milan Jagodina
Milanović Nemanja Jagodina
Milić David Surdulica
Mirković Vitomir Gnjilane/Niš
Mihajlović Marko Leskovac
Nedeljković Časlav Leskovac
Perić Zlatko Šarbanovac
Pribanović Vladica Aleksandrovac
Pupovac Mladen Surdulica
Rangelov Miljan Pukovac
Ranđelović Miloš Niš
Stamenković Dalibor Orljane
Stančulović Ljubiša Negotin
Starčević Saša
Stoiljković Miloš Pirot
Stojković Dejan Surdulica
Tomić Goran
Tomić Igor