Српска лига „Исток“

Изаберите коло:
Сезона:

Делегирање

Српска лига Исток - 34. коло
ОФК Топличанин - Трстеник ППТ
15-05-2021 17:00
Главни судија: Савић Душан
Помоћни судија 1: Калезић Стефан
Помоћни судија 2: Стојановић Никола
Четврти судија: Филиповић Стефан
Посматрач:
Делегат: Ђуричић Владимир
СФК Морава - Каблови
15-05-2021 17:00
Главни судија: Чолаковић Ивана
Помоћни судија 1: Костић Александра
Помоћни судија 2: Ћирковић Андријана
Четврти судија: Марек Душан
Посматрач:
Делегат: Митровић Бојан
Моравац Орион - Младост
15-05-2021 17:00
Главни судија: Димитријевић Миленко
Помоћни судија 1: Гмитровић Иван
Помоћни судија 2: Миленковић Александар
Четврти судија: Недељковић Милош
Посматрач:
Делегат: Стајић Срђан
СФС Борац - Тимок 1919
16-05-2021 11:00
Главни судија: Ђокић Стефан
Помоћни судија 1: Јовић Михајло
Помоћни судија 2: Стојковић Урош
Четврти судија: Поповић Огњен
Посматрач: Поповић Милош
Делегат: Милић Давид
Цар Константин - Јединство (П)
16-05-2021 11:00
Главни судија: Ћирић Стефан
Помоћни судија 1: Тошић Милош
Помоћни судија 2: Илић Никола
Четврти судија: Вукадиновић Александар
Посматрач: Гагић Милош
Делегат: Гошић Срђан
Власина - ОФК Синђелић
16-05-2021 17:00
Главни судија: Ђорђевић Јован
Помоћни судија 1: Вучковић Михајло
Помоћни судија 2: Радисављевић Илија
Четврти судија: Ничић Никола
Посматрач: Симић Драган
Делегат: Рангелов Миљан
Раднички (Св) - Дунав
16-05-2021 17:00
Главни судија: Кликовац Митар
Помоћни судија 1: Ђорђевић Милан
Помоћни судија 2: Милојковић Лазар
Четврти судија: Бојичић Јован
Посматрач:
Делегат: Павловић Славољуб
Будућност (П) - Пчиња
16-05-2021 17:00
Главни судија: Анђелковић Ђорђе
Помоћни судија 1: Јовановић Лазар
Помоћни судија 2: Миленковић Милан
Четврти судија: Пршић Лазар
Посматрач: Којић Горан
Делегат: Стаменковић Властимир
Жупа - Тимочанин
16-05-2021 17:00
Главни судија: Бабић Никола
Помоћни судија 1: Марковић Стефан
Помоћни судија 2: Митић Никола
Четврти судија: Живић Петар
Посматрач:
Делегат: Коцић Игор
Рембас - Радан
16-05-2021 17:00
Главни судија: Вукадиновић Петар
Помоћни судија 1: Митић Милош
Помоћни судија 2: Пехчевски Антоније
Четврти судија: Грујић Милош
Посматрач: Вукадиновић Саша
Делегат: Марјановић Јован
СУДИЈЕ СУ У ОБАВЕЗИ НАЈКАСНИЈЕ ПОЛА САТА ПО ЗАВРШЕТКУ УТАКМИЦЕ ДА УНЕСУ ПОДАТКЕ У ИНФОРМАЦИОНИ СИСТЕМ КОМЕТ !!!