Fudbalski klub Sloga iz Leskovca posle kraće pauze ponovo će igrati u Srpskoj ligi Istok. Leskovčani su bili najbolji u upravo završenoj takmičarskoj sezoni zone Jug, naročito dominantni bili su minulog proleća, te im je titula prvaka zasluženo pripala.
Po uobičajenoj proceduri, na poslednjoj utakmici u zonaškom rangu u Leskovcu, dodeljene su nagrade ovom klubu u vidu pehara i medalja. Uručenju je prisustvovao i ovu prigodnu svečanost uveličao čak i Gradonačelnik Leskovca dr Goran Cvetanović, a nagrade je delio i Marko Mihajlović, predsednik Jablaničkog okruga da svojim saradnicima.
Po uobičajenoj proceduri, na poslednjoj utakmici u zonaškom rangu u Leskovcu, dodeljene su nagrade ovom klubu u vidu pehara i medalja. Uručenju je prisustvovao i ovu prigodnu svečanost uveličao čak i Gradonačelnik Leskovca dr Goran Cvetanović, a nagrade je delio i Marko Mihajlović, predsednik Jablaničkog okruga da svojim saradnicima.



