Регионална Футсал лига Север

Изаберите коло:
Сезона:
18. коло Резултати 26.04/29.04.2024
Датум / Време Домаћин Рез. Гост
26.04.2024 19:00 КМФ Деспот 10:0 КМФ Ћуприја
29.04.2024 19:00 КМФ Минерс 6:1 КМФ Бор
29.04.2024 20:30 КМФ Копаоник 5:0 КМФ Тимок 2013
29.04.2024 21:00 КМФ Расадник 7:2 КМФ Тимакум
Табела
Поз. Тим Ут. Пб. Н. Пр. Дг. Пг. Гр. Бод.
1 КМФ Деспот 16 13 2 1 103 39 64 41
2 КМФ Расадник 16 13 1 2 89 37 52 40
3 КМФ Копаоник (-1) 16 11 0 5 72 45 27 32
4 КМФ Тимок 2013 (-1) 16 8 2 6 79 75 4 25
5 КМФ Алас 2023 (-1) 16 6 2 8 48 65 -17 19
6 КМФ Бор (-1) 16 5 2 9 65 68 -3 16
7 КМФ Минерс (-1) 16 5 1 10 67 91 -24 15
8 КМФ Тимакум 16 3 0 13 51 107 -56 9
9 КМФ Ћуприја 16 2 2 12 51 98 -47 8
10 КМФ Темнић 0 0 0 0 0 0 0 0

Нема података за наредно коло.